Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia 2020/2021

Jakub Podrazik – wyróżnienie
6 Międzynarodowy Konkurs Trąbkowy „Mały trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego
(uczeń klasy trąbki Pana mgra Andrzeja Króla)

🥇Tymoteusz Marcinek – I miejsce
V Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu w Gorlicach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

🥉Jakub Baran – III miejsce
V Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu w Gorlicach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

Anna Śliwka – wyróżnienie III stopnia
I Tuchowski Konkurs Miniatur Gitarowych
(uczennica klasy gitary Pana mgra Aleksandra Manasterskiego)

Emilia Kopek – wyróżnienie III stopnia
I Tuchowski Konkurs Miniatur Gitarowych
(uczennica klasy gitary Pana mgra Aleksandra Manasterskiego)

🥈Bartłomiej Kozak – II miejsce
VIII Ogólnopolskie Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach
(uczeń klasy akordeonu Pana mgra Łukasza Cebuli)

Jakub Baran – wyróżnienie
XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Joanny Łukasik)

Karol Wszołek – wyróżnienie
XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie
(uczeń klasy fortepianu Pana mgra Piotra Dudy)

🥉Bartłomiej Kozak – III miejsce
XI Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy
(uczeń klasy akordeonu Pana mgra Łukasza Cebuli)

Jakub Baran – wyróżnienie I stopnia
XV Konkurs Uczniów Klas Fortepianu „Dziecięce Inspiracje Muzyczne” w Tarnobrzegu
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Joanny Łukasik)

🥉Zuzanna Górka – III miejsce
IV Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe w Zbąszynie
(uczennica klasy skrzypiec Pana mgra Krzysztofa Puta)

Albert Bajorek – wyróżnienie
XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych I st. im. ks. dra J. Surzyńskiego w Kościanie
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Anny Szajer)

🥈Bartłomiej Kozak – II miejsce
I Kozienicki Festiwal Akordeonowy „Dzień akordeonowicza”
(uczeń klasy akordeonu Pana mgra Łukasza Cebuli)

🥈Maria Grzenia – II miejsce
Międzyszkolny Instrumentalny Konkurs Internetowy w Rzeszowie
(uczennica klasy perkusji Pana mgra Rafała Pawlaka)

Karol Wszołek – wyróżnienie
XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów w Jaśle
(uczeń klasy fortepianu Pana mgra Piotra Dudy)

Wiktoria Przepióra – wyróżnienie
XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów w Jaśle
(uczennica klasy fortepianu Pana mgra Piotra Dudy)

🥉Bartłomiej Kozak – III miejsce
XXV Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. im. Henryka Malona w Raciborzu (edycja II transgraniczna)
(uczeń klasy akordeonu Pana mgra Łukasza Cebuli)

🥉Zuzanna Górka – III miejsce
II Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika w Czasławiu
(uczennica klasy skrzypiec Pana mgra Krzysztofa Puta)

🥉Sergiusz Zduń – III miejsce
I Ogólnopolski Konkurs „Co młodym w duszy gra?” w Rudzie Śląskiej
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Natalii Drozen-Czaplińskiej)

🥇Tymoteusz Marcinek – I miejsce
VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny online w Trzcianie
(uczeń klasy fortepianu dodatkowego Pani mgr Barbary Gładysz-Wszołek)

🥇Maria Grzenia – I miejsce
Konkurs Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych „Kolęda z rodziną”
(uczennica klasy perkusji Pana mgra Rafała Pawlaka)

🥇Albert Bajorek – I miejsce
Międzynarodowy Konkurs Music Competition „IMKA” Sarajewo (Bośnia i Hercegowina)
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Anny Szajer)

🥈Jakub Baran – nagroda Srebrny Wirtuoz
XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz” w Sanoku
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Joanny Łukasik)

🥈Julia Adwent – nagroda Srebrny Wirtuoz
XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz” w Sanoku
(uczennica klasy fortepianu Pani mgr Joanny Łukasik)

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!