Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia 2018/2019

Marian Witek – wyróżnienie I stopnia
IV Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu w Gorlicach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

Borys Komisarz – wyróżnienie II stopnia
IV Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu w Gorlicach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

🥈Borys Komisarz – II nagroda
IMKA Music Competition Sarajewo
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

🥈Nicoletta Zduń – II nagroda
XX Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie
(uczennica klasy fletu Pani mgr Heleny Lis)

🥈Borys Komisarz – II nagroda
XX Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

🥇Karolina Starzyk – I nagroda
XX Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie
(uczennica klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

🥉Kwartet perkusyjny – III nagroda
XX Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie
(przygotowanie Pan mgr Rafał Pawlak)

Zuzanna Górka – wyróżnienie
XX Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne” w Nałęczowie
(uczennica klasy skrzypiec Pana mgra Krzysztofa Puta)

🥈Sebastian Stańczyk – II miejsce
XV Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym oraz Werblu w Legnicy
(uczeń klasy perkusji Pana mgra Rafała Pawlaka)

Emilia Grzebieluch – wyróżnienie
V Międzyszkolny Konkurs „Moja muzyka jest we mnie” w Skawinie
(uczennica klasy gitary Pana mgra Wojciecha Gurgula)

Zuzanna Górka – wyróżnienie
V Międzyszkolny Konkurs „Moja muzyka jest we mnie” w Skawinie
(uczennica klasy skrzypiec Pana mgra Krzysztofa Puta)

🥈Aleksandra Wróbel – II nagroda
X International Music Copmetition Belgrade, Serbia
(uczennica klasy fletu Pani mgr Heleny Lis)

🥇Karolina Starzyk – I nagroda
X International Music Copmetition Belgrade, Serbia
(uczennica klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

🥇Borys Komisarz – I nagroda
X International Music Copmetition Belgrade, Serbia
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

🥈Nicoletta Zduń – II nagroda
X International Music Copmetition Belgrade, Serbia
(uczennica klasy fletu Pani mgr Heleny Lis)

🥈Zuzanna Górka – II miejsce (grupa I)
II Małopolski Konkurs Skrzypcowy w Kalwarii Zebrzydowskiej
(uczennica klasy skrzypiec Pana mgra Krzysztofa Puta)

🥇Angelika Słowik – I miejsce (kategoria fortepianu)
II Zachodiopomorski Konkurs Pianistyczny i Harfowy „Młode Talenty” w Szczecinie
(uczennica klasy fortepianu Pani mgr Anny Szajer)

🥉Sergiusz Zduń – III miejsce
IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne w Kolbuszowej”
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Anny Szajer)

Jakub Strugała – wyróżnienie (grupa II)
III Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy „Za Kotarą” w Sułkowicach
(uczeń klasy saksofonu Pana mgra Grzegorza Kluzka)

Nicoletta Zduń – wyróżnienie (kat. 1)
XIII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej im. Wandy Wiłkomirskiej w Przemyślu
(uczennica klasy fletu Pani mgr Heleny Lis)

Patrycja Kamykowska – wyróżnienie
III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Błażowej
(uczennica klasy fletu Pani mgr Grażyny Ciesielskiej)

Nicoletta Zduń – wyróżnienie (kat. II)
XII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych
dla uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju
(uczennica klasy fletu Pani mgr Heleny Lis)

Aleksandra Wróbel – wyróżnienie (kat. II)
XII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych
dla uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju
(uczennica klasy fletu Pani mgr Heleny Lis)

Patrycja Kamykowska – wyróżnienie (kat. II)
XII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych
dla uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju
(uczennica klasy fletu Pani mgr Grażyny Ciesielskiej)

Zuzanna Górka – wyróżnienie
X Jubileuszowy Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART w Gdowie
(uczennica klasy skrzypiec Pana mgra Krzysztofa Puta)

Anna Witek – wyróżnienie
V Regionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu, Audycji Muzycznych oraz Rytmiki
dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Dobczycach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

🥇Tymoteusz Marcinek – I miejsce
V Regionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu, Audycji Muzycznych oraz Rytmiki
dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Dobczycach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

🥈Hubert Kajmowicz – II miejsce
Konkurs Werblowy Promark-Evans Drum Contest III
(uczeń klasy perkusji Pana mgra Rafała Pawlaka)

🥇Albert Bajorek – nagroda Złotego Wirtuoza
X Międzynarodowy Konkurs „Młody Wirtuoz” w Sanoku
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Anny Szajer)

Elwira Koszyk – nagroda III stopnia
III Zimowy Przegląd Gitarowy w Bobowej
(uczennica klasy gitary Pana mgra Grzegorza Kłaka)

Aleksandra Cybułka – nagroda I stopnia
III Zimowy Przegląd Gitarowy w Bobowej
(uczennica klasy gitary Pana mgra Wojciecha Gurgula)

🥈Borys Komisarz – II miejsce
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

🥉Sergiusz Zduń – III miejsce
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Natalii Drozen-Czaplińskiej)

🥉Karolina Starzyk – III miejsce
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu
(uczennica klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

Albert Bajorek – wyróżnienie
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Anny Szajer)

Aleksandra Godniak – wyróżnienie
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu
(uczennica klasy fortepianu Pani mgr Natalii Drozen-Czaplińskiej)

Sergiusz Zduń – wyróżnienie II stopnia (grupa I)
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Sosnowcu
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Natalii Drozen-Czaplińskiej)

Aleksander Burszewski – wyróżnienie I stopnia
XIII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej
(uczeń klasy puzonu Pana mgra Tomasza Ożoga)

🥇Borys Komisarz – I miejsce (grupa 3)
IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

Artur Cich – wyróżnienie (grupa 4)
IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Anny Szajer)

Aleksandra Godniak – wyróżnienie (grupa 4)
IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
(uczennica klasy fortepianu Pani mgr Natalii Drozen-Czaplińskiej)

🥈Dawid Mikos – II miejsce
VIII Podkarpacki Dzień Perkusji w Głogowie Małopolskim
(uczeń klasy perkusji Pana mgra Rafała Pawlaka)

🥉Borys Komisarz – III nagroda (grupa I)
X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Jana Paderewskiego w Piotrkowie Trybunlaskim
(uczeń klasy fortepianu Pani mgr Teresy Wójtowicz)

🥇Zespół Rytmiczny z Tuchowa – GRAND PRIX
III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Rytmicznych w Dobczycach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

🥈Zespół Rytmiczny „Zbuntowane nutki” – II miejsce
III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Rytmicznych w Dobczycach
(przygotowanie Pani mgr Natalia Pawlak)

🥇Tekst

🥈Tekst

🥉 Tekst

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!