Szanowni Uczniowie i Rodzice,
na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
w okresie od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. nasza szkoła przechodzi na NAUCZANIE ZDALNE.
Zgodnie z paragrafem 3.1 przytoczonego powyżej rozporządzenia „W przypadku gdy zajęcia nie mogą być realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z ust. 3, dyrektor jednostki systemu oświaty, o której mowa w § 2 ust. 1, ustala inny sposób realizowania tych zajęć.”
W sprawie organizacji prób i przygotowań do KONCERTU KARNAWAŁOWEGO w dn. 9.01.2022 (niedziela), informacja zostanie przekazana przez nauczycieli prowadzących zespoły występujące w tym koncercie.
Katarzyna Pater
Dyrektor