Z powodu prac remontowych w dniu dzisiejszym (5.11 – piątek) piętro bud. A jest wyłączone z użytku.
Zajęcia poszczególnych nauczycieli odbędą się w następujących salach:
A. Stanisławczyk-Karwat – sala P1 (piwnica bud. A)
K. Król – sala P2 (piwnica bud. A)
W. Różański i W. Synycja – sala nr 7 (w budynku B)
Przepraszamy za utrudnienia.