WYJAZD DO LUSŁAWIC dla uczniów

WYJAZD do LUSŁAWIC

ZBIÓRKA na wyjazd w dniu jutrzejszym (29.10 – piątek) o godz. 16.15 na przystanku PKS przy ul. Kolejowej.

Nauczyciele wyjeżdżający z uczniami to: p. Katarzyna Wrona, p. Grażyna Ciesielska, p. Grzegorz Kluzek, p. Heorhii Loshakov. 

Prosimy o punktualność. Jeśli ktoś jeszcze nie dostarczył zgody, proszę to zrobić jak najszybciej.

Planowany powrót około 20.45.