Szanowni Państwo!
Przedstawiamy dokładne informacje dotyczące wyjazdu do Dobczyc na V Ogólnopolski Festiwal Zespołów Rytmicznych:
♪ 8:00 – wyjazd – dworzec PKS w Tuchowie
♪ 9:45 – 10:15 – próby w sali widowiskowej w Dobczycach
♪ 11:15 – 13:15 – występy konkursowe
♪ 15:00 – 16:00 – koncert gościnny w wykonaniu uczennic POSM im. F. Chopina i studentek AM im. K. Pendereckiego w Krakowie
♪ 16:00 – 17:00 – ogłoszenie wyników, występ laureatów
♪ ok. 18:30 – powrót – dworzec PKS w Tuchowie
Czeka nas bardzo intensywny i długi dzień, bardzo prosimy o zapewnienie dzieciom odpowiedniej ilości prowiantu oraz napojów.
W budynku, którym będziemy mieć występy jest także stołówka, można dać dzieciom pieniążki, aby zakupiły sobie ciepły posiłek tego dnia.