UWAGA!
Uprzejmie informujemy, że w bieżącym roku szkolnym
zajęcia z p. Alicją Stanisławczyk – Karwat
we wtorki od godz. 14.40 do 18.45
oraz we środy od godz. 15.00 do 19.05
odbywać się będą w Szkole Podstawowej w sali nr 14.
Prosimy i przypominamy o zmianie obuwia i stosowaniu się do zasad panujących na terenie SP.