Serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego. Uroczystość odbędzie się 23 czerwca (czwartek) w DOMU KULTURY wg następującego harmonogramu:
- klasy kończące naukę w Szkole Muzycznej ( kl.6 c.6 , kl.4 c.4 ) o godz. 16:30
- klasy pozostałe o godz. 17:30