Powrót do nauczania stacjonarnego 21.02.2022

Szanowni Uczniowie i Rodzice,

na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 lutego 2022 r. zmieniającego termin zakończenia czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

w dniu 21 lutego (poniedziałek) 2022 r. nasza szkoła powraca do NAUCZANIA STACJONARNEGO.

Katarzyna Pater
Dyrektor