Szanowni Uczniowie i Rodzice,
na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
w okresie od dnia 31 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r. nasza szkoła przechodzi na NAUCZANIE ZDALNE.
Podążając za rozporządzeniem MEiN oraz komunikatem Centrum Edukacji Artystycznej ograniczenie funkcjonowania szkoły w tym okresie dotyczy wszystkich klas szkół artystycznych realizujących wyłącznie kształcenie artystyczne.
Zgodnie z paragrafem 3.2 przytoczonego powyżej rozporządzenia „W przypadku gdy zajęcia nie mogą być realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z ust. 1, dyrektor jednostki systemu oświaty ustala inny sposób realizowania tych zajęć.”
Katarzyna Pater
Dyrektor