WYJAZD do LUSŁAWIC
ZBIÓRKA na wyjazd w dniu jutrzejszym (29.10 – piątek) o godz. 16.15 na przystanku PKS przy ul. Kolejowej.
Nauczyciele wyjeżdżający z uczniami to: p. Katarzyna Wrona, p. Grażyna Ciesielska, p. Grzegorz Kluzek, p. Heorhii Loshakov.
Prosimy o punktualność. Jeśli ktoś jeszcze nie dostarczył zgody, proszę to zrobić jak najszybciej.
Planowany powrót około 20.45.