
ZAPRASZAMY NA KONCERT INAUGURACYJNY
w najbliższą niedzielę 24 września na godz. 18.00
do Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Muzykami orkiestry - reprezentującymi naszą tuchowską szkołę są:
Zuzanna Górka (z klasy skrzypiec p. Krzysztofa Puta)
Gabriela Smosna (z klasy skrzypiec p. Wioletty Synycji)
Tymoteusz Marcinek (z klasy skrzypiec p. Wioletty Synycji)
Marian Witek (absolwent naszej szkoły z klasy skrzypiec p. Krzysztofa Puta)